دوشنبه , ۲۸ مهر ۱۳۹۳
آخرین محصولات
خانه - پزشکی - روانشناسی - تست روانشناسی

تست روانشناسی

با تست روانشناسی آشنا خواهیم شد

تست روانشناسی محبوبیت

تست روانشناسی محبوبیت

تست روانشناسی محبوبیت “ چقدر محبوب هستید؟ آزمون شما تا چه اندازه محبوب هستید؟ پرسشنامه زیر نشان می دهد که تا چه اندازه با دیگران کنار می آیید، و آیا از این توانمندی برخوردارید که بر مهارتهای اجتماعی خود بیفزایید. ۱- در ماه گذشته دوبار یا بیشتر برای شرکت در جلسات اجتماعی دعوت شده ام. درست غلط ۲- دوستانم درباره ... ادامه مطلب »

تست روانشناسی سخت گرفتن زندگی

تست روانشناسی سخت گرفتن زندگی

تست روانشناسی سخت گرفتن زندگی “ شادکام بودن کار سختی نیست؛ اگرچه در جامعه متمدن کنونی، انسان‌ها ارزش زیادی برای تفکر وتعقل قائل هستند و کمتر به عواطف اهمیت می‌دهند. برای پی بردن به اینکه تا چه حد آدم راحتی هستید یا برعکس بیش از حد به خودتان و زندگی‌تان گیر می‌دهید و زندگی را به کام خود و دیگران ... ادامه مطلب »

چقدر خلاقیت دارید؟

خلاقیت

هیچ راهی برای تقویت مستقیم خلاقیت وجود ندارد! تنها می‌توان از طریق فرایند‌های مربوط به نحوه تصمیم‌گیری و عبور از مراحل حل یک مسئله، میزان خلاقیت یک‌نفر را مشخص کرد. ادامه مطلب »

تست روانشناسی

تست روانشناسی

تست روانشناسی » روابط با دیگران در دنیای کنونی ما به علمی مهم تبدیل شده است که بر همگان آموختن این علم ارتباط با دیگران امری ضروری می باشد در این قسمت از دانشنامه تست روانشناسی روابط با دیگران را برای شما اماده کرده ایم امیدواریم که مورد توجه شما واقع شود . ۱)چه موقع از روز بهترین و آرام ... ادامه مطلب »

تست روانشناسی شخصیت جدید

تست روانشناسی بیابان

تصور کنید در بیابان خشک و بی پایانی در حال راه رفتن هستید خسته،گرسنه،تشنه،پس از ۵ ساعت پیاده روی……ناگهان ساختمان مجلل و با شکوهی در جلوی شما ظاهر می‌شود. ۱ – ساختمانی که جلوی شما ظاهر شده است چیست؟ الف-یک قصر ب- یک موزه ج-یک هتل د-یک بنای مذهبی (مسجد-کلیسا-……) ۲ – شما از چه طریقی وارد ساختمان می‌شوید؟ الف-پنجره ... ادامه مطلب »

مضطرب هستید یا نه

تست اضطراب

در زندگی روزمره هر کدام از ما با هر شغل و شخصیتی، میزان کم یا زیادی از اضطراب و استرس را تجربه می‌کنیم. در زندگی شهری امکان این‌که روزانه اضطرابی را تجربه نکنید بسیار کم و تقریبا غیرممکن است. شلوغی خیابان‌ها، دیر رسیدن به محل کار، هماهنگ نگه‌داشتن دخل و خرج منزل، رسیدگی به درس و مشق کودکان‌تان و… همه ... ادامه مطلب »

رنگ بندی در طراحی وب

رنگ بندی

یکی از اصول بسیار مهم و کلیدی در طراحی صفحات وب ، توجه به اصل رنگ بندی صفحات و استفاده از رنگ های مکمل و ترکیبی مطلوبی است که کاربران بتوانند بر اساس اصل سهولت و جذابیت صفحه ، به مشاهده مطالب آن بپردازند. ادامه مطلب »

تست درخت

تست درخت

اول درخت نقاشی کنید بعد خود را بشناسید درختی را که کشیده اید با درختانی که در پایین صفحه موجود است مقایسه کنید . ببینید بیشتر شبیه کدام یک است . ادامه مطلب »

تست شخصیت شناسی

تست

 آخرین و استانداردترین تست شخصیت شناسى است که این روزها در اروپا بین روانشناسان در جریان است. پاسخهایش هم اصلاً کار دشوارى نیست. کافى است کمى به خودتان رجوع کنید. ادامه مطلب »

تست خلاقیت

تست خلاقیت

تست خلاقیت ” هیچ راهی برای تقویت مستقیم خلاقیت وجود ندارد ! تنها می توان از طریق فرایندهای مربوط به نحوه تصمیمگیری و عبور از مراحل حل یک مسئله میزان خلاقیت یک نفر را مشخص کرد .در این تست هم مشخص می شود که شما چگونه این مراحل گوناگون را در ذهنتان مدیریت میکنید .این آزمون ۶۰ سوال است که ... ادامه مطلب »

شناخت خواستگار سازش پذیر

شناخت خواستگار سازش پذیر

شناخت خواستگار سازش پذیر: آزمون و تست روانشناسی برای پی بردن به اینکه آیا فردی سازش پذیر است یا خیر و ویژگیهای افراد شازش پذیر در این مقاله آورده شده است . شناخت خواستگار سازش پذیر همه ما قبول داریم که در دوره آشنایی پیش از ازدواج دختر و پسر باید بیشتر همدیگر را بشناسند اما آیا شناخت طرف مورد ... ادامه مطلب »

تست روانشناسی از روی انتخاب شکل

تست روانشناسی

تست روانشناسی از روی انتخاب شکل : در این تست روانشناسی برایتان تعدادی شکل قرار داده شده است که شما تصویری را که هم از لحاظ رنگ هم از لحاظ ترکیب بندی مناسب می بیند و خوشتان می آید را انتخاب کرده و توضیح مربوط به آن طرح را می خوانید تا رابطه انتخاب آن شکل و شخصیت خود را ... ادامه مطلب »

تست هوش انیشتن

تست هوش انیشتن

تست هوش انیشتن : یک تست هوش در این مطلب اورده شده که این تست توسط انیشتن مطرح گردیده است . و مدعی بود که ۹۸ درصد مردم قادر به حل آن نیستند حال شما هم امتحان کنید ببینید ایا حق با انیشتن بود و نمی توانید مساله را حل نمایید یا اینکه شما باهوشید. نتیجه را با ما در ... ادامه مطلب »

تست شخصیت

تست شخصیت

  تست شخصیت » اشکال هندسی راز هایی را در خود نهفته دارند که روانشناسان با کمک انها توانسته اند شخصیت افراد را شناسایی کنند . به وسیله این تست شخصیت که در این مقاله قرار داده ایم می توانید به شخصیت خود پی ببرید . در این مقاله از تست شخصیت شما می بایستی یکی از اشکال هندسی که ... ادامه مطلب »

تست استرس

استرس

تست استرس :استرس چه نقشی در زندگی شما دارد؟از کدام دسته از افراد هستید؟شما در طول سبانه روز چقدر استرس و تنش دارید؟به راحتی با انجام تست زیر می توانید دیدی کلی در مورد میزان استرستان بدست آورید. تست استرس در کنار مربع هر سوال در صورت موافقت علامت زده سپس در پائین صفحه توضیحات را بخوانید تا به نتیجه ... ادامه مطلب »