پنجشنبه , ۹ مرداد ۱۳۹۳
آخرین محصولات

نقد بازی واچ داگ

Watch-Dogs

نقد بازی واچ داگ - همه چیز آماده بود، خوشبختی، خانواده، عشق، محبت، صفا و صمیمیت، در کنار هم بودن، اما ناگهان یک اشتباه همه چیز را منفجر کرد، نابود کرد، و در نهایت از بین برد. خوشبختی را به کابوس های شبانه سپرد، خانواده را از هم پاشید و عشق و صفا را در انبوه فواصل به دست خاطرات ... ادامه مطلب »

نقد بازی شوخی با جنگ Enemy Front

Enemy Front

نقد بازی شوخی با جنگ - یک, دو, سه امتحان می کنیم. یک دو… اینجا پایگاه خبری روی کره زمین, زمان جنگ جهانی دوم, ورشو, لهستان. درود فرشتگان بر خدای جهانیان. روز دیگری آغاز شده است ولی اوضاع همان بوده که بوده. امید واهی, بر این بندگان خونریز بسته ایم. شهرهای لهستان بوی خون میدهند. صدایم می آید؟! اینجا خبری ... ادامه مطلب »

اماکن گردشگری مشهد

مقبره نادر

اماکن گردشگری مشهد - ابنیه تاریخی مشهد مقبره شیخ بهایی «بهاءالدین محمد عاملی» معروف به «شیخ بهایی» به سال ۹۳۵ ه. ق در «بعلبک» متولد شد. در هفت سالگی با پدرش به ایران آمد. وی مدتی وزیر «شاه عباس» صفوی بود. در سیاست و فرهنگ ایران نقش مهمی داشت. از این دانشمند تالیفات متعددی به جا مانده است. نسبت «شیخ ... ادامه مطلب »

پارک کوهسنگی در مشهد

پارک کوهسنگی در مشهد

پارک کوهسنگی در مشهد - کوهسنگی یکی از قدیمی ترین و خاطره انگیز ترین گردشگاه های مشهد است که به دلیل وجود دو کوه سنگی مشرف به شهر به این نام خوانده می شود و در کنار رشته کوه های جنوبی مشهد واقع شده است. این تفرجگاه زیبای شهر مشهد در تابستان جاری با پذیرش حجم انبوه گردشگر، پس از ... ادامه مطلب »

باغ ارم در شیراز

باغ ارم در شیراز

باغ ارم در شیراز - باغ ارم شیراز به طور مسلم از دوره سلجوقیان و در تمام دوره آل اینجو و آل مظفر و گورکانیان وجود داشته و با توجه به اینکه سیستم فئودالی به طور کامل بر جامعه آن دوره حاکم بوده بدون تردید بانیان و صاحبان باغ ارم که باغی ارزشمند بوده، در آن زمان حکام وقت بوده‌اند. ... ادامه مطلب »

باغ فین کاشان

باغ فین کاشان

باغ فین کاشان - باغ شاه در فین , قصری مرکب از شاخصهای معماری صفویان , زندیان و قاجاریه است. این بنا به خاطر ذخیره فراوان آبش ( چشمه سلیمانی) , باغی با درختان ستبر, یک استخر با فواره های بسیار و یک حمام تاریخی ( جاییکه امیرکبیر به قتل رسید) بسیار مشهور است. ساختمان اصلی پارک و صوفه به ... ادامه مطلب »

افسردگی در زندگی مشترک

اثرات افسردگی در زندگی مشترک

اثرات افسردگی در زندگی مشترک - افسـردگـی بر روی کلیه جنبه های زندگی تاثیر می گذارد. در این مورد باید اذعان داشت که روابط با جنس مخالف نیز از این امر مستثنی نیستند. زمانیکه یـکی از طرفـین در یک رابطه دچار افسردگی شده باشد، رابطه آنقدر آسیب می بیند که می توان گفت بقای آن با مشکل جدی مواجه خواهد ... ادامه مطلب »

شعر طنز برای عید فطر

شعر طنز برای عید فطر

شعر طنز عید فطر - قربان هلالت بروم ای مه شوال آورده ام از فرط خوشی در دو سه تا بال سی روز به امید وصالت سپری شد خم شد کمرم در رمضان همچو یکی دال گرچه رمضان نیست فراتر زسه ده روز از بهر من این ماه بُود بیشتر از سال افطار و سحر گرچه خودم را خفه کردم ... ادامه مطلب »

اس ام اس تبریک عید فطر

اس ام اس تبریک عید فطر

اس ام اس تبریک عید فطر - نغمه ریزید غیاب مه نو آخر شد باده خرم عید است که در ساغر شد روز عید است ، سوی میکده آیید به شکر که ببخشند هر آنکس که در این دفتر شد . . . عید سعید فطر بر شما مبارک   عید فطر ضیافتی است برای پایان این میهمانی عید فطر ... ادامه مطلب »

پیامک عید فطر

پیامک عید فطر

پیامک عید فطر - عید فطر، روز چیدن میوه های شاداب استجابت مبارک باد  ********************  استشمام عطر خوش بوی عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان گوارای وجود پاکتان و صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت… ********************  وقتی یادم میاد خیلی ها بودن که پارسال آخرین ماه رمضونشون رو تجربه کردن، دلم میگیره…. آخه شاید این ... ادامه مطلب »

پیامک طنز عید فطر

اس ام اس عید فطر

پیامک طنز عید فطر - به دلیل استقبال بی نظیر شما روزه داران عزیز, عید فطر به تعویق افتاده و ماه رمضان تا یک ماه دیگر تمدید گردید! #########اس ام اس طنز عید فطر######### کجایی؟؟ همه دارن رو پشت بوم دنبالت میگردن آخه ماه من میخوان ببینن فراد عیده یا نه #########اس ام اس طنز عید فطر######### صورتت رو بیار ... ادامه مطلب »

اعمال عید فطر چیست

اعمال عید فطر چیست

اعمال عید فطر چیست  - اعمال شب عید فطر از جمله لیالى شریفه شب عید فطر می باشد و درفضیلت و ثواب عبادت و احیاى آن احادیث ‏بسیار وارد شده و روایت‏ شده است که آن شب کمتراز شب قدر نیست . برای درک این شب عزیز انجام اعمالی از ائمه علیهم السلام به ما سفارش شده است : ۱- ... ادامه مطلب »

مقاله درباره استکبار

استکبار جهانی

مقاله درباره استکبار  - مفهوم استکبار «استکبار آن است که انسان اظهار بزرگی کند و آن چه را که از آن او نیست و برای او روا نیست، ابراز دارد …». قرآن، مستکبران را در مقابل ضعیفان قرار داده است؛ به جهت آگاهی دادن به این نکته که استکبار آنان، به علّت قوه و نیروی بدنی و مالی آن ها ... ادامه مطلب »

تاریخچه استفاده از سلاحهای شیمیایی

تاریخچه استفاده از سلاحهای شیمیایی

تاریخچه استفاده از سلاحهای شیمیایی - انسان ها، با کمال تاسف در طول تاریخ از تکنولوژی های در دسترس شان برای کشتار، نابودی و مقاصد منفعت طلبانه، بارها و بارها استفاده کرده اند. دقیقا نمی توان مرز زمانی مشخصی برای جنگ های بیولوژیک میکروارگانیسم ها و سایر عوامل در جنگ تعیین کرد. آدمی از روزهای اول زندگی بر روی کره ... ادامه مطلب »

مقاله روز جهانی قدس

مقاله روز جهانی قدس

مقاله روز جهانی قدس - قدس، قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان، وطن میلیون ‏ها آواره فلسطینی است که استکبار جهانی آن سرزمین را از دست ساکنانش خارج ساخت و تحت سلطه نیروهای اشغالگر قدس قرار داد. از همان نخستین سال ‏های اشغال پاره تن اسلام، با مقاومت فلسطینیان و اعتراض مسلمانان و دیگر انسان ‏های آزاده جهان، نهضت ... ادامه مطلب »

اس ام اس روز جهانی قدس

اس ام اس روز جهانی قدس

با خیال آسوده بخواب … اینجا دمشق نیست … اینجا قاهره نیست … اینجا بغداد نیست … اینجا غزه نیست … اینجا صاحب دارد ؛ تا سید علی هست آسوده بخواب … اینجا ایران است … … روز قدس ، روز عذای صهیونیست است به امید باز پس گیری فلسطین … … این روزها نمازهای یومیه مسلمانان غزه پنجگانه نیست ... ادامه مطلب »

فرازی از بیانات حضرت خامنه ای درباره روز قدس

فرازی از بیانات حضرت خامنه ای درباره روز قدس

فرازی از بیانات حضرت خامنه ای درباره روز قدس - - مسلمانان‌جهان ‌باید روز قدس ‌را روز همه ‌مسلمین‌، بلکه ‌مستضعفین‌ بدانند. - محور اصلی‌” انتفاضه ‌اقصی”، “بیت‌المقدس‌ است‌. - صهیونیسم‌ در مقابل ‌موج ‌نسل­های ‌رو به ‌ازدیاد فلسطینی‌ طاقت‌ نخواهد آورد. - صهیونیسم ‌و دولت‌ غاصب‌ و مجعول‌ صهیونیستی‌ در فلسطین‌، محکوم ‌به ‌فناست‌. - ما حقیقتا صهیونیست­ها را ... ادامه مطلب »

سخنان امام خمینی درباره روز قدس

سخنان امام خمینی درباره قدس

سخنان امام خمینی درباره روز قدس - حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی همزمان با آغاز مبارزه علیه رژیم شاهنشاهی، خطر اسرائیل را به تمامی مسلمانان دنیا گوشزد می‌کردند و برای پیروزی فلسطین در جبهه حق علیه باطل اهتمام می‌ورزیدند. ابتکار ایشان در انتخاب آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس باعث ... ادامه مطلب »

طرز تهیه ترشی انبه

طرز تهیه ترشی انبه

مواد لازم: انبه رسیده و سفت ۱ کیلو، پودر نیم کوب رازیانه ۱ و نیم قاشق غذاخوری، پودر تخم شنبلیله ۱ قاشق مرباخوری، پودر زنیان ۱ قاشق مرباخوری، نمک ۱ قاشق مرباخوری، زنجبیل تازه خلالی خرد شده ۱ عدد متوسط یا ۴-۵ قاشق غذاخوری، فلفل قرمز ۱ قاشق مرباخوری، روغن کنجد نیم لیتر. طرز تهیه ترشی انبه هسته گرفتن و ... ادامه مطلب »

مقاله درباره اعتیاد به اینترنت

مقاله درباره اعتیاد به اینترنت

در این مقاله سعی بر آن است تا به بررسی یکی از آسیب‌های ناشی از فضای مجازی پرداخته شود. بی شک قدم گذاردن در دنیای مجازی بی‌خطر نبوده و پیامدهایی را برای فرد کاربر به همراه دارد. اعتیاد به اینترنت یکی از این آسیب‌هاست که در این مقاله سعی خواهد شد از منظر دو نگرش علوم ارتباطی و روان شناسی ... ادامه مطلب »